Якість та надійність - кредо компанії «Протек»!

Изготовление металлоконструкций
Виготовлення металоконструкцій
Гибка листового металла
Згинання листового металу
Плазменная порезка металла
Плазмова порізка металу
Порошковая покраска
Порошкове фарбування

Для роботи з корпоративними та роздрібними клієнтами

Розширюємо дилерську мережу, співпрацюємо на умовах дропшипінгу!

Безкоштовна доставка до воріт!

У будь-яку точку України!

* На котли потужністю до 30 кВт.

dostavka_gotovo

Контроль якості на кожній ділянці, стовідсотковий вхідний контроль усіх матеріалів та комплектуючих, приймально-здатні випробування кожної одиниці продукції опалювального обладнання Protech, а також колектив, об’єднаний однією метою – випускати якісний сучасний продукт – ось що таке ТОВ “ПКП Протек”. Підприємство створено у 2011 році у місті Харкові (Україна) та є одним із провідних підприємств України з випуску опалювального обладнання в Україні! Ми пропонуємо ознайомитись з нашим каталогом, у якому представлена наша продукція.  Там ви знайдете всю продукцію – яку ми виробляємо, ознайомитеся з технічними характеристиками виробів, також у вас є можливість ознайомитись із сертифікатами якості на нашу продукцію. Всю необхідну документацію можна завантажити за посиланнями в описі до товарів.
Сьогодні ТОВ «ПКП Протек» – це підприємство з розвиненою технологічною базою, високим рівнем професіоналізму у сфері розробки та виробництва опалювального обладнання для автономних систем опалення (промислове та побутове опалювальне обладнання). Входить до топ-виробників, які пропонують купити твердопаливні котли вітчизняного виробництва. На даний момент для наших клієнтів на підприємстві є повний спектр технологічних можливостей (лазерне різанняплазмове різаннякоординатно-пробивні верстатипарк згинальних верстатівзварювальна ділянкапорошкове фарбування) все це обладнання дозволяє вирішувати завдання будь-якої технологічної складності виготовлення високоякісного обладнання.

На даний момент компанія ТОВ «ПКП Протек» шукає партнерів у країнах ЄС для реалізації свого обладнання. Вихід на європейський ринок дасть змогу європейцям купувати дров’яні котли українського виробництва та відмінної якості. Наша компанія може запропонувати свою продукцію або розробити та забезпечити виробництво, згідно з вашим технічним завданням, також опалювального обладнання під вашою торговою маркою.

Наперед вдячні за можливість познайомитись з Вами!

Сподіваємося на взаємовигідну та плідну співпрацю! Наша пунктуальність, ціни та якість, вас приємно здивують! Купити котли виробництва  Protech

Місцезнаходження та адреси наших регіональних складів та дилерів по містах України

Оберіть мову | Выберите язык